Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka inwestycyjna Klimkówka

Klimkówka, małopolskie

  • 240 000 zł
  • 1 000 m²
  • 240 zł/m²

Zdjęcie

Lidia Lechowicz

Skontaktuj się

Działka inwestycyjna Klimkówka

Klimkówka, małopolskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

240 000 zł

1 000 m²

240 zł/m²

Działka inwestycyjna Klimkówka

Zaktualizowane: 20 maja 2026

240 000 zł 1 000 m² 240 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 240 000 zł (240 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: inwestycyjna, 1 000 m²
  •   kształt: prostokąt; teren pochyły, pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd
  • Źródło: biuro nieruchomości: PROPERTY Nowy Sącz, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: PTY-GS-799

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Atrakcyjna oferta!

Działka usługowa, rekreacyjna o powierzchni około 1000 m2 nr działki 502/5 .

w wyjątkowym pięknym miejscu wśród gór nad Jeziorem Klimkowskim przy granicy Państwa.

Nieruchomość zlokalizowana bezpośrednio przy głównej drodze powiatowej obok Jeziora Klimkowskiego.

Cena brutto ( wraz z udziałem w drodze wewnętrznej i VAT).

KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PCC (Urząd Skarbowy)!
Sprzedaje firma. (...)

Agent

Lidia Lechowicz

600 999...

600 999 642

18 443 73 80

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Lidia Lechowicz

600 999...

600 999 642

18 443 73 80

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Lidia Lechowicz

Zostaw telefon, oddzwonimy