Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Klimkówka

Klimkówka, małopolskie

  • 710 000 zł
  • 53 m²
  • 13 396,23 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Olszewska

Skontaktuj się

Dom Klimkówka

Klimkówka, małopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

710 000 zł

53 m²

13 396,23 zł/m²

Dom Klimkówka

Zaktualizowane: 22 maja 2026

710 000 zł 53 m² 13 396,23 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
2
Powierzchnia działki:
402 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2024

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

2

Powierzchnia działki:

402 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2024

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 710 000 zł (13 396,23 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 53 m², 2 pokoje; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2024
  •   materiał budowy: bloczki
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Działka: 402 m²
  •   kształt: trapez; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, szambo; ogrzewanie: elektryczne, własne
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: alarm, drzwi antywłamaniowe, ochrona, rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: PROPERTY Nowy Sącz, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: PTY-DS-797

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

SUPEROFERTA!

Na sprzedaż nowy, całoroczny dom rekreacyjny w Klimkówce, gmina Ropa.
Nieruchomość o powierzchni 45 m², z użytkowym poddaszem ( razem ok. 53 m2 ), usytuowana jest na działce o powierzchni 402 m² ( istnieje możliwość zakupu sąsiedniej działki ok 380 m2), w pierwszej linii jeziora!
To ciche i ekologiczne miejsce, otoczone lasem , z dogodnym dojazdem ( prywatna wewnętrzna doga ). (...)

Agent

Joanna Olszewska

780 257...

780 257 005

18 443 73 80

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość